AKTUALNOŚCI

 


Facebook Posts

Szermierze i Szermierki. Chcielibyśmy ogłosić i przypomnieć dwie sprawy związane z treningami w nowym roku:

1. Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów od 28.12 weszły nowe regulacje, które będą obowiązywać w obszarze sportu w ramach walki z koronawirusem. Zgodnie z tymi regulacjami do 17.01 włącznie, zajęcia szermiercze są odwołane. Więcej informacji o regulacjach w linku poniżej:
www.gov.pl/web/sport/nowe-regulacje-w-obszarze-sportu-do-17-stycznia-2021

2. Sala w środy o godz. 19:30 (grupa średnia i zaawansowana) została wyłączona z użytku ze względu na remont nawierzchni. W związku z tym sala będzie wyłączona z użytku do odwołania, nawet po powrocie do normalnych treningów 17.01 w związku z zakończeniem obostrzeń w ramach walki z koronawirusem.
Obecnie będziemy czekali na jakieś rozwiązanie w tej materii, które szkoła mogłaby zaproponować.

🙁
... See MoreSee Less

View on Facebook

Wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, szermierki i przede wszystkim spokoju w Nowym 2021 Roku! By był znacznie lepszy niż poprzedni, byśmy ponownie spotkali się na treningach, zawodach, obozie i wyjazdach 😉 ... See MoreSee Less

View on Facebook

Z okazji Świąt chcielibyśmy Wam życzyć duużo zdrowia, radości i spokoju ducha. Życzymy Wam też szybkiego powrotu do normalności, bowiem rok 2020 dał nam wszystkim popalić, a w nadchodzącej przerwie od treningów - byście nie zapomnieli o ćwiczeniach w domowym zaciszu!

Parry Christmas!
🤺⚔️🗡🎅
... See MoreSee Less

View on Facebook