AKTUALNOŚCI

 


Facebook Posts

Czołem wszystkim!

Tym razem chcielibyśmy zwrócić się do Was, drodzy szermierze i nie tylko, z prośbą - Jeśli ktoś jeszcze się nie rozliczył i miałby wolę i ochotę pomóc w rehabilitacji Remika będziemy niezmiernie wdzięczni. Jeśli już się rozliczyliście - możecie po prostu wesprzeć przez darowiznę na konto fundacji "Potrafię pomóc" (grafika poniżej) w tytule wpisując: Remigiusz Komorowski (240-451)
Nawet malutkie procenty składają się na wielką pomoc!

Poniżej link do podstrony Remika w fundacji:
potrafiepomoc.org.pl/podopieczny/240-451-remigiusz-komorowski/
... See MoreSee Less

View on Facebook

Na czas wolnego od treningów krótka historia szermierki sportowej po angielsku... z której dowiemy się, czemu sportowi noszą białe kaftany.
Byście nie zapomnieli o nas 😉
Enjoy!
... See MoreSee Less

View on Facebook

3 weeks ago

Rebel Fencing Szkoła Szermierki Klasycznej

Szermierka w czasach Zarazy... czyli krótka notka, jak to Rebel szturmował tydzień temu (7-8.03) Łódź ;)🤺

🗡W zeszły weekend nasza dzielna drużyna, niez(a)rażona epidemią wirusa wyruszyła na boje kolejnej odsłony turnieju Durschlag, odbywającego się w Łodzi. Na pierwszy ogień poszły walki na naszą ulubioną broń - rapier z lewakiem. Ach, ile się działo podczas tych walk! Odpieraliśmy ataki naszych sąsiadów ze wschodu, polegliśmy dopiero przed najwyższą nagrodą... Słowa nie są w stanie tego opisać... pozostawię jeno same fakty:

⚔️Srebro w kategorii kobiecej - wywalczone przez Magdalena Jurczyk 🥈
⚔️ Dwóch Rebeli w ćwierćfinałach kategorii open - znowu Magdalena Jurczyk i Mateusz Majewski (pokonując w 1/8 finałów odpowiednio szermierza na 11 miejscu na świecie w hemaratings oraz zeszłorocznego zwycięzce turnieju, będącego na 4-tym miejscu wspomnianego wyżej rankingu) 🏅🎖
⚔️Trzech Rebeli w 1/8 finałów - powyższa dwójka i Filip Marszałek
⚔️ Ogólnie czterech Rebeli startujących w kategorii rapier z lewakiem - wspomniani wyżej plus Marcin Kozieł.

🗡🗡🗡Następnego dnia odbywały się walki na miecze długie - 3 nasze miecze śmigały nad głowami walczących - dwa w kategorii męskiej - miecz Filip Marszałek i Paweł Skoliński oraz jeden w kategorii kobiecej - należący do Agnieszki Czerkawskiej. 👍💪👏

Dziękujemy za wspaniałe zawody, za emocjonujące walki, za sędziowanie i organizację!🤝🤝🤝

Ekipa Rebel Fencing!
... See MoreSee Less

View on Facebook

UWAGA!
SARS-CoV-2

AKTUALIZACJA

W związku z możliwym wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego dostaliśmy informacje, o tym, że od przyszłego tygodnia NIE BĘDZIEMY mogli korzystać z sal treningowych.

Z wielkim bólem informujemy, że treningi zostają ODWOŁANE do 25.03, lub do czasu, aż sytuacja zostanie opanowana.

Odnośnie dzisiejszego treningu - ze względów bezpieczeństwa niestety również i dzisiaj trening będzie odwołany.

Jednak nie smućcie się!
Po ustabilizowaniu się sytuacji wracamy na salę!

Osoby, które opłaciły już treningi za marzec będą miały przedłużoną ważność karnetu (o odpowiednią ilość treningów) lub będą mogły skorzystać z dodatkowych treningów w weekendy w kwietniu/maju.

Więcej szczegółów podamy niedługo.
... See MoreSee Less

View on Facebook

UWAGA!
SARS-CoV-2
W związku z licznymi pytaniami odnośnie odwoływania treningów z powodu epidemii SARS-CoV-2 chcielibyśmy ogłosić, że najbliższy trening (jutro 21:00) odbędzie się normalnie. Sytuacja może się zmienić, ze względu na zewnętrzne ustalenia rządowe i ewentualne zamknięcie sal sportowych przez placówki, u których wynajmujemy sale, dlatego odnośnie treningów w przyszłym tygodniu będziemy informowali Was na bieżąco. W przypadku grupy dziecięcej - zajęcia NIE BĘDĄ SIĘ ODBYWAŁY do odwołania.

Osoby, które mają objawy przeziębienia: podwyższona temperatura, kaszel, kichanie, uczucie osłabienia - prosimy o NIE POJAWIANIE SIĘ NA ZAJĘCIACH.

Będziemy z Wami w kontakcie.
... See MoreSee Less

View on Facebook