KADRA INSTR wersja demo

Treningi szermierki klasycznej w szkole Rebel Fencing prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę instruktorską z wieloletnim doswiadczeniem jako zawodnicy, trenerzy oraz jako sędziowie w zawodach szermierki klasycznej.

Tomasz Kraśnicki

urodzony 29.09 1985 (choć niektórzy twierdzą, że przed dinozaurami)

ulubiona broń: rapier z lewakiem,  czasem szabla

założyciel i główny trener szkoły. Z wykształcenia fizyk medyczny. Między treningami pisze doktorat z promieniowania X, ponoć już niedługo kończy, ale kto go tam wie… W wolnych chwilach kaligrafuje, rysuje, maluje i szkicuje. Z wszystkich dostępnych broni najbardziej lubi rapier do kompletu ze sztyletem (lewakim).   Szermierczych szlifów nabywał u prof. Z. Czajkowskiego ( u którego ukończył kurs instruktora szermierki), dr M. Morysa i M. Jeziorskiego. Entuzjasta jazdy konnej, wędrówek po Sudetach i

Aleksandra Haponik

urodzona: 13.08.1991

ulubiona broń: szpada

założycielka i główny instruktor. Głowa od administracji i cudowna ręka, która potrafi magiczną mocą fizjoterapii wyleczyć każdy uraz. Najlepszy kucharz w tej części świata. Robi doskonałe ciasta. Razem z Tomaszem zajmują się hodowlą kotów, węży i mnóstwa książek (odmiany fantastycznej)